Home / Nieuws over de Akropolistoren / Tweede plenaire bijeenkomst Akropolistoren

Tweede plenaire bijeenkomst Akropolistoren

h4> Tweede plenaire bijeenkomst Akropolistoren met de Alliantie

Haddock_Zeeburgereiland_AkropolistorenOp 1 juni 2015 organiseerde de Alliantie een vervolgbijeenkomst op de eerdere vergadering van 19 februari. De bijeenkomst vond plaats in restaurant Haddock, een paar honderd meter van de plek waar de Akropolistoren wordt gerealiseerd.

De opkomst was, ondanks afmeldingen wegens vakantie of werk, groot. Na een kort centraal welkomstwoord konden bezoekers met vragen en opmerkingen terecht bij verschillende ‘tafels’. Men kon met de architecten in gesprek over de woningplattegronden en een gemeentelijk projectleider stond klaar voor vragen over voorzieningen in de nieuwe wijk. Medewerkers van de Alliantie gaven toelichting op de toewijzing van de woningen en de ontwikkelaar nam geïnteresseerden mee op een wandeling naar de toekomstige locatie van de Akropolistoren.